"Kırşehir Çiğdem"den Başkan Ekicioğlu'na ziyaret… Ekicioğlu:

 “Kırşehir'e yakışır hizmet anlayışına kaldığımız yerden devam ediyoruz”

 

"Kırşehir Çiğdem" Gazetesi yönetimi, çalışanları ve yazar kadrosuyla birlikte 31 Mart'ta yeniden seçilerek güven tazeleyen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyarete Kırşehir Çiğdem'in sahipleri Salih Güner ve ortağı Sait Yanık, “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı,Muhabir Cemre Bayram, Spor Muhabiri Salih Hançer,“Kırşehir Çiğdem” İnternet Haber Sitesi Yazı İşleri Müdürü İlknur Öncü, Muhabir Fahrettin Toker ile birlikte yazar kadrosundan Zeynep Nur Küçük,Osman İlhan ve Emin Salman, katıldı.

Ziyarette Kırşehir'de 2019 yılında seçimi kazanan ve 2024 Mart ayında da gerçekleştirilen mahalli idareler seçimlerinde rakibine 11 bin oy farkı atarak kazanan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun temennisinde bulunuldu.

Gök taşına merak salanlar, üniversiteyi adeta taş yağmuruna tuttu Gök taşına merak salanlar, üniversiteyi adeta taş yağmuruna tuttu

Başkan Ekicioğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler ayırmadan ayrıştırmadan, partili partisiz farketmeksizin çalışmalarımızı ve projelerimizi hayata geçirmeye sürdüreceğiz. Kırşehir'i yakışır hizmet anlayışına kaldığımız yerden devam ediyoruz. En kısa zamanda da basın ile bir araya gelerek şehrimizdeki projelerimiz noktasında bilgiler aktaracağız" ifadelerini kullandı.

Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve yapılan istişarelerin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)