MHP Milletvekili adayı Ali Aydın Akpınar:

“Kırşehir’e hizmet etmek boynumun borcu”

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Ali Aydın Akpınar, İl Başkanı Arif Kılıç ve Merkez İlçe Başkanı Ramazan Adalı ile birlikte bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Salih Güner’le bir süre sohbet eden MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Ali Aydın Akpınar ile İl Başkanı Arif Kılıç, 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çektiler.

Depremzede çocuklar motorlarla Kapadokya'yı gezdi Depremzede çocuklar motorlarla Kapadokya'yı gezdi

MHP İl Başkanı Arif Kılıç, seçim hazırlıklarına bir yıl önce başladıklarını ve sahada olduklarını belirterek, “Kırşehir’de gitmediğimiz ilçe, kasaba ve köy kalmadı. Bütün muhtarlarımızla birlikte sık sık görüşerek sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. İnşallah Kırşehir’de seçimlerde birinci parti çıkarak en iyi hizmetleri getirmek bize nasip olacak” dedi.

Ankara’da 35 yıldır MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Aydın Akpınar, “İlimizin eğitim, ulaşım, sanayileşme sorunlarını ve şehrimizde kurulu üniversitemizin, köyden ilimize ve ilçelerimize gelen öğrencilerimizin sorunlarını yakından biliyorum. Çözüm yollarının da farkındayım. Kısmet olur da seçilirsem; konu ile ilgili olan gerekli ve doğru teknik desteği de alarak, bu zamana kadar köylümüzün, işçilerimizin, esnafın, işsizlerin, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, üniversitedeki öğretim üyelerimizin ve her kademedeki idarecilerimizin her an yanlarında olacağım. Kırşehir’in çözüm bekleyen tüm sorunlarını çözmek için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım” dedi. (HABER: ÇİĞDEM SÖNMEZ)