Milletvekili Necmettin Erkan, iftarda konuştu:

 

“Kırşehir'e daha fazla hizmet

getirme yarışı içindeyiz”

Kırşehir İl Genel Meclisi'nde üye dağılımı belli oldu… Kırşehir İl Genel Meclisi'nde üye dağılımı belli oldu…

AK Parti Kırşehir İl Genel Meclisi üyesi adayları, muhtar adayları ve vatandaşlarla düzenledikleri iftar programında bir araya geldi. Düzenlenen iftar programının ardından Kırşehir ile ilgili projelerini tanıttılar.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Bülent Ozan, Emrah Doğan, Murat Yüksel, Mustafa Kamalı, Ahmet Deveci ve Tayfun Tekin, kent merkezinde Flamingo Düğün Salonu'nda merkez ve köy muhtarları, muhtar adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, iktidarları süresince tüm köylere hizmet götürdüklerini söyledi.

ÜNSAL: “YENİ PROJELER İLE ÇITAYI DAHA YÜKSEĞE TAŞIYORUZ”

Hizmetlerine yenilerini ekleyeceklerini, İl Genel Meclisi üyesi adaylarının projeleriyle köylerin gelişimini sürdüreceğini vurgulayan Ünsal, "AK Parti iktidarında köylerimizin temel sorunları çözüme kavuştu. Muhtarlarımızla sürekli istişare halinde beklenen tüm hizmetleri gerçekleştirdik. Hazırlanan yeni projeler ile çıtayı daha yükseğe taşıyoruz" dedi.

ERKAN: “ŞEHRİMİZİN KALKINMASI İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan da son dönemde kente bir dizi proje ve hizmeti kazandırdıklarını anımsatarak savunma sanayi yatırımı başta olmak üzere eğitim, spor, kültür, tarım gibi alanlarda projelerin 2024 yılı içinde başlayacağını aktararak, "Kırşehir'e her zamankinden daha fazla hizmet getirme yarışı içindeyiz. Yakın zamanda Kırşehir'de ağırladığımız tüm bakanlarımız müjde verdi, bundan tüm hemşerilerimizle mutlu olduk. Bunlar devamı gelecek büyük yatırımların habercisi olacaktır. İnşallah şehrimizin kalkınması için çalışmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)