Ahi Stadyumu’nda bugün tek yarın ise bizleri 2 karşılaşma bekliyor olacak

 

Kırşehir’de,U14 ve U17

Elit Ligi’nde Play-Offheyecanı

2022-2023 Sezonu U17 Elit A ve B Ligleri ile U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları programı belli oldu.  Çekilen kura sonucunda Kırşehir grubunda 4 takım mücadele edecek ve 4 takım kendi aralarında oynadıkları maçların ardından bir üst tura yükselmek için kıyasıya yarışa girecekler.

U17 Elit A Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler belli oldu. Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Kırşehir'de, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir ve İstanbul'da oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

U17 Elit B Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler de belli oldu. Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Bursa'da, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir'de oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi 40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi

U14 Gelişim Ligi'nde 6. Grup 2.'si ile Vavacars Fatih Karagümrük takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Bolu'da, Trabzonspor A.Ş. ile Altay takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Kırşehir'de 8 Nisanda oynanacak. Ön Eleme maçlarının galipleri Play-Off müsabakalarına katılan son iki takımı oluşturacaklar. Ön Eleme turundan gelecek olan takımlar belli olduğunda Son 16 Tur müsabakalarının oynanacağı yerler tff.org'da yayınlanacak.

Kırşehir’de hafta sonu sporseverleri 3 karşılaşma bekliyor olacak. U14 Elit Ligi Play-Off maçında bugün Trabzonspor ile Altay karşı karşıya geliyor. Saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Ahi Stadyumunda oynanacak

U17 Elit A Ligi Play-Off müsabakasında ilk maç 9 yarın saat 12.00’da Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor ile Kasımpaşa karşı karşıya gelecek.

Pazar günü, günün 2’nci ve son karşılaşmasında ise Bursaspor ile Adana Demirspor saat 15.00’da karşılaşacaklar. Müsabakaların tamamına Kırşehir Ahi Stadyumu ev sahipliği yapacak.

(HABER: SALİH HANÇER)