"Üreticiden Sofraya" projesi büyük beğeni topladı "Üreticiden Sofraya" projesi büyük beğeni topladı

         Kırşehir Merkez'de üretimi yapılan Qafiye Prive şalları Dünya Markası olmaya hazırlanıyor.

Basın Anıtı civarında 600m2'lik alanda ürettikleri şal ve eşarpları Kırşehir'deki mağazasının yanı sıra Kahramanmaraş'taki franchise mağazasında ve E-ticarette satan Qafiye Prive şimdide Fransa'da açılan deposundan Avrupa'da satışını yapmaya hazırlanıyor.

         Kırşehir markası olan Qafiye Prive'nin Genel Müdürü Hüseyin Hilmi Aydemir, konuyla alakalı olarak gazetemiz "Kırşehir Çiğdem" muhabirine açılamalarda bulunurken,“memleket bizim, marka bizim” diyerek, "Kırşehir'i de, markamızı da Avrupa'da duyurmaya hazırlanıyoruz" dedi.

Aydemir, açıklamasına şöyle devam etti:

"Tesettürlü hanımlar için 50 çeşit şal modeliyle başta Kırşehir olmak üzere e-ticaret ve Kahramanmaraş'taki mağazamızda şal ve eşarp satışını yapıyoruz. Kırşehirliyiz ve elimizden geldiğince Kırşehirli vatandaşlarımıza hem iş istihdamı dalında hem de ürettiğimiz şal ve eşarpların kalitesiyle hizmet sunmaya çalışıyoruz. Qafiye Prive olarak Fransa'da depomuzu tuttuk ve Ocak ayı gibi satışına başlamayı planlıyoruz. Yalnızca Fransa'da değil, tüm Avrupa'da satışlarımız olacak. Her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Türkiye'nin her yerinede franchise mağaza veriyoruz."  ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Ayhan Ceylan