Kırşehir Şehitliği’ndeki çevre düzenlemesinde sona gelindi Kırşehir Şehitliği’ndeki çevre düzenlemesinde sona gelindi

 

AK Parti adayı Necmettin Erkan Ticaret Borsası’nı ziyaret etti

 

“Kırşehir’deki STK’larla ilimizin

gelişip kalkınması için bütün

gücümüzle çalışacağız”

Seçim çalışmalarında tempo arttıran AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve yönetimiyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Milletvekili adayı Necmettin Erkan, Kırşehir’in tarım ve hayvancılık kenti olduğunu belirterek, milletvekili seçilmesi halinde bu sektöründe yaşanan sorunları ve beklentileri mutlaka çözümleyecekleri sözünü verdi.

22 yıllık devlet tecrübesini Kırşehir ve Türkiye'nin büyümesi için verilen mücadeleye aktarmak üzere yola çıkan Necmettin Erkan arkasında, sayıları 2 milyona yakın esnaf ve sanatkâr ile yaklaşık 1 milyon 500 bin ortağı bulunan 12 bin kooperatife hizmet veren başarılı bir kurum bırakarak Kırşehir’e hizmet etmek için AK Parti’den siyasete atılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kırşehir’de Ak Parti’den 1. Sıra Milletvekili adayı gösterilen Necmettin Erkan, Kırşehir’deki sivil toplumları ve Kırşehir Ticaret Borsası ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilimizin kalkınması adına gereken her konuda birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Milletvekili seçilmesi halinde Kırşehir’deyapmayı düşündüğü yatırım ve hizmetleri dile getiren Necmettin Erkan, “Ben görev sürem içerisinde güçlü bir yapıya kavuşan kredi ve kefalet kooperatifleri sayesinde geleneksel meslekler başta olmak üzere yüzbinlerce esnaf ve sanatkâr, düşük faizli kredi imkânına kavuştu. Üretim kooperatiflerinin niteliklerinin güçlendirilmesi ve sayılarının artırılması için de önemli projelerin altına imza attık. İnşallah milletvekili seçildikten sonra da Kırşehir’deki esnaf ve sanatkarlarımız, tüccar ve sanayicilerimiz, yetiştiricilerimiz, besicilerimize her türlü desteği vereceğimizden kimsenin kukusu olmasın” dedi.

Ticaret Borsa Başkanı Neşet Yavuz ise, Necmettin Erkan'a seçim çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. (HABER: AYHAN CEYLAN)