KIRŞEHİR 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi, U15, U16, U18 Gençler Ligi ve U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off müsabakalarında görev yapacak hakem triyoları açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 4, U15 Gençler Ligi’nde 2, U16 Gençler Ligi’nde 3, U18 Gençler Ligi’nde 1, U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off müsabakalarında oynanacak olan karşılaşmaların hakemleri açıklandı.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 12’nci haftasının açılış maçında Yeşil Kamanspor ile Çiçekdağı Belediyespor karşı karşıya gelecek. Mücadeleyi Murat Yağlı yönetirken yardımcılıklarını ise Mustafa Tüter, Halit Taş yaparken, Halil Koyuncu ise gözlemci olarak görev yapacak.

Haftanın sonucu merakla beklenen maçında 40 Şehirgücüspor ile Kaman CevizsporBağbaşı sentetik sahasında karşı karşıya gelirken maçta Osman Köksaldı, Mehmet Can Uçaçan, Yasin Okumuş görev yaparken, Hakan Osman Yavuz ise gözlemci olarak atandı.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin lideri GençliksporBağbaşı Sentetik sahasındaki karşılaşmada Murat Yağlı düdük çalacak. Yağlı’nınyarımcılıklarını Mehmet Yıldıray Pekçan, İbrahim Durak yapacak. Bu maçın gözlemcisi ise Turgut Akbaş olacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin bir diğer maçında Yabanlıspor’undeplasmanda karşılaşacağı Yedigülspor maçında Orhan Mert Nuransoy, Berat Yağmur ve Emre Özdemir görev yapacak. Deniz Çalışkan ise karşılaşmanın gözlemciliğini yapacak.

U16 Gençler Ligi’nde de oynanacak olan 3 karşılaşmada hakemler şu şekilde:

Cumartesi saat 10.30: Kırşehirspor-Minik Kramponlar (Mustafa Ay, Emre Can Kolancı, Resul Abdiş)

Cumartesi saat 13.00: Gençlikspor-Atakspor (Mustafa Sarısakal, Utku Zeki Böğrekçi, Mesut Kaan Kahraman)

Salı saat 16.30: Mucurgücüspor-40 Şehirgücüspor (Murat Yağlı, Beytullah Karaca, Orhan Mert Nuransoy)

U15 Gençler Ligi’nde ise sezon bu hafta başlıyor. U15 Ligi’nde oynanacak olan maçlar ve karşılaşmaların hakemleri şu şekilde:

Pazar saat 11.30:Mucurgücüspor-Kırşehirspor (Beytullah Karaca, Çağrı Kır, İbrahim Hatya)

U18 Gençler Ligi’nde Pazartesi günü tek maç oynanacak.

Pazartesi saat 16.30: Çiçekdağı Belediyespor-Mucurgücüspor (Beytullah Karaca, Mustafa Tüter, Mehmet Can Uçaçan / Gözlemci: Özgür Sağkal)

U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off maçları Ahi Stadyumunda oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek. U19 maçları ve müsabakada görev yapacak hakem triyoları

Cumartesi saat 12.00 / Ahi Stadyumu: Erzincanspor-Düzcespor (Orhan Mert Nuransoy, Osman Köksaldı, Abdurrahman Atabay, Rıfat Yusuf Bahadır / Gözlemci: Rıfat Beyazıt)

Cumartesi saat 15.00 / Ahi Stadyumu: Çorumspor-Amedspor (Osman Köksaldı, Mustafa Ay, Beytullah Karaca, Rıfat Yusuf Bahadır / Gözlemci: Mehmet Konar)

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)