Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi, U16 Ligi’nde oynanacak olan karşılaşmaların hakemleri belli oldu.

İl Hakem Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Kırşehir 1’inci Amatör Kümede haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Yabanlıspor’un sahasında oynayacağı Gençlikspor maçını Beytullah Karaca yönetecek.

Karaca’nın zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise Murat Yağlı ve Mehmet Can Uçaçan yapacak. Mucur İlçe Stadyumunda Pazar günü saat 15.00’da oynanacak olan Yabanlıspor-Gençlikspor maçının gözlemcisi olarak ta Hakan Osman Yavuz atandı.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren bir diğer ekip olan Yeşil Kamanspor-Kaman Cevizspor maçını ise Orhan Mert Nuransoy yönetecek. Yardımcılıklarını ise Abdurrahman Atabay Mustafa Tüter, karşılaşmanın gözlemciliğini ise Turgut akbaş yapacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde haftanın diğer maçlarında ise Atakspor-40Şehirgücüspor maçını Murat Yağlı, Emre Can Kolancı, Berat Yağmur hakem triyosu yönetirken Mehmet Konar ise Gözlemci olarak görev yapacak.

Çiçekdağı Belediyespor’un sahasında oynayacağı Yedigülspor maçında Mustafa Sarısakal, M.Yıldıray Pekcan, Halit Taş hakem triyosu görev yaparken, Gözlemciliğini ise Rıfat Beyazıt yapacak.

U16 Gençler Ligi’nde şampiyonluğu doğrudan etkileyecek olan karşılaşmada 40 Şehirgücüspor ile Kırşehirspor karşılaşacak. Bu önemli maçta Mustafa Sarısakal, Çağrı Kır, Yasin Okumuş görev yaparken, Gençlikspor-Mucurgücüspor maçında Abdurrahman Atabay, Utku Zeki Böğrekci, İbrahim Hayta, Minik Kramponlar-Atakspor maçında ise Beytullah Karaca         , Orhan Mert Nuransoy, Resul Abdişhakem triyosu birlikte görev yapacak.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)