Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa İlmeç tarafından başlatılan ve her hafta bir köyde gerçekleştirilen "Köy Odasında Tarımsal Sohbetler" etkinliğinin bu haftaki durağı Kaman'ın Aydınlar köyüydü.

Aydınlar köyünde akşam saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa İlmeç ile beraberindeki çalışma arkadaşları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sohbet havasında gerçekleşen etkinlik Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü İlmeç kurumun faaliyetleri ile ilgili vatandaşları bilgiler verirken, Bakanlığın yürürlüğe koyduğu projeleri anlattı ve bu projelerden tüm üreticilerin yararlanmaları için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Sohbette vatandaşlar tarım ve hayvancılık üzerine görüşlerini, beklentilerini anlatan İl Müdürü İlmeç, "Yapmış olduğumuz bu toplantılarda amacımız mesai dışında da üreticilerimizi ziyaret edip, tarım ve hayvancılık konularında beklentilerini, sıkıntılarını öğrenmektir. Bizler bu toplantılarda hem İl Müdürlüğümüzün, hem de Bakanlığımızın çalışmalarını anlatarak vatandaşlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü çiftçilerimizin evidir. Bizler büyük bir aileyiz ve her zaman her koşulda onlarla yan yanayız" ifadelerini kullandı.

Etkinlik karşılıklı görüş alışverişi ile sona ererken, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa İlmeç köylülerle buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

(HABER MERKEZİ)

Mehmet Budak vefat etti Mehmet Budak vefat etti