DUMAN, “BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYIN” DUMAN, “BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYIN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararıyla yüzlerce kaymakam, vali yardımcısı ve bürokratın görev yeri değişti.
255 kaymakamın görev yerinin değiştirildiği ve deprem bölgelerinin de yer aldığı atamalar gece yarısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleşti.
32289 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla; 491 ismin görev yerleri değiştirildi, 255 kaymakamın ataması yapıldı. Kırşehir'de Kaman, Mucur ve Boztepe kaymakamının görev yeri değiştirilirken, 2 Vali Yardımcısının da ataması gerçekleşti.
32289 sayılı Resmi Gazete’de atama kararlarında Kırşehir atamaları ise şu şekilde;
Kaman Kaymakamı Mehmet Usta Eskişehir Çifteler Kaymakamı, Konya Derbent Nurullah Kaya Kaman Kaymakamı oldu.
Mucur Kaymakamı Faruk Erdem Antalya Elmalı Kaymakamı, Isparta Senirkent Kaymakamı Abdüllatif Yılmaz Mucur Kaymakamı olurken, 
Boztepe Kaymakamı Nurettin Yavuz Iğdır Karakoyunlu Kaymakamı, Akçakent kaymakamı Hüseyin Aydın Rize Vali Yardımcısı, Kırşehir Vali Yardımcısı Altay Karadağ Sivas Yıldızeli Kaymakamı olarak atandı.
Öte yandan Kırşehir’e atanan Vali Yardımcıları ise şu şekilde;
Muğla Fethiye Kaymakamı Alper Balcı Kırşehir Vali Yardımcısı, Denizli Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, Kırşehir Vali Yardımcısı olarak atandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)