SÜPER Lig ekiplerinden Adana Demirspor’un Kırşehir’de ki futbol okulu çalışmalarına devam ederken, bundan böyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’da Kadınlara futbol eğitimi verecek.

Kırşehir’in Kadın futbolundaki tek temsilcisi olan Adana Demirspor Futbol Okulu, yeni yıldızlarını bulmak ve kadınlara spor yaptırmak amacıyla bayan futbol okulunu hizmete açtı.

Adana Demirspor’un Kırşehir Futbol Okulu koordinatörü Özgür Yönlü, Kırşehir’de tek Kadın futbol çalıştıran okul olduklarını ifade ederek, kadınlara spor yaptırmak ve yeni yıldızlarını bulmak amacıyla futbol okulunu hizmete açtıklarını söyledi.

Yönlü, kadın futbol okuluna kayıtların başladığını açıklayarak, Kırşehir Adana Demirspor Futbol okulu olarak kurulduğumuz günden buyana önemli çalışmalara imza attık. Profesyonel takımımızı güçlendirmenin yanı sıra altyapıya sporcu kazandırmak için çalışmalarımız oldu. Her şeyden önemlisi Kırşehirli gençlerimizi spor dünyasının içinde yer almasını sağlayarak iyi birer birey olmalarını sağlıyoruz. Şimdi de kulübümüze yeni oyuncular katmak ve kadınların en iyi şekilde spor yapmalarına imkan sağlamak amacıyla Gürkan Alkan ve Yakup Özköroğlu hocalarımızla birlikte bayan futbol okulumuzu açtık. Kırşehir’in tek kadın futbolu eğitimi veren okul olarak bayan futbol okulunun büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz" dedi.

Farklı yaş gruplarında faaliyet gösteren Kırşehir Adana Demirspor Futbol Okulu kadınlar futbolla buluşturmak adına kayıt olmak isteyen aileler aşağıdaki iletişim kanallarından bilgi alabilirler.

Sevgili veliler evlatlarınızın eğitimdeki başarısının yanında sportif faaliyetlerine de önem vermek istiyorsanız futbol kursuna yazdırın...

MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor

İRTİBAT: 0545 465 00 40-0505 918 40 01

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)