Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Samet Yeniçeri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla siyaseti bıraktığını duyurdu.
31 Mart mahalli idareler seçiminde Kırşehir ve ilçelerinde büyük başarı yakalayarak 1 ilçe ve 1 belde belediye başkanlığı kazanan BBP'nin Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Samet Yeniçeri, "Zirvede bırakmak dava adamlığının simgesidir" diyerek görevinden istifa etti.
Samet Yeniçeri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Makam ve koltuk adamı değil de ahde vefamızı Muhsin Yazıcıoğlu Başkanımız’ın Emanetini 2024 Yılı Yerel Seçimlerinde Kırşehir’de 1 İlçe ve 1 Belde olmak üzere Belediye Başkanlıklarını kazanarak davamıza olan sadakatimizi hiçbir çıkar ve menfaat göstermeksizin elimizden gelenin fazlasını yaptığı inancındayız.  Tekrardan memleketimize hayırlı olsun.. 
2021 senesinde Alperen ocakları il başkanlığı görevimi layıkıyla yaptıktan sonra 2024 yerel yönetim seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Olarak yüreğimizle bu kutlu davanın erleriyle beraber mücadelemizi sürdürerek elimizi , kolumuzu , bedenimizi taşın altına koyup yerel seçimlerde büyük birlik olarak büyük bir rol oynadık.
Lâkin şahsi işlerimizin yoğunluğu sebebiyle aktif siyaset arenamızı sonlandırma kararı almış bulunmaktayım. Bu yolda emeği geçen tüm abilerime , kardeşlerime teşekkür ederim. Benden yana hakkım varsa helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.
(HABER: FAHRETTİN TOKER)

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in çöplüğe bürünmüş cadde ve sokaklarını güllüğe çeviriyor Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in çöplüğe bürünmüş cadde ve sokaklarını güllüğe çeviriyor

Editör: Fahrettin Toker