Kırşehir Kudüs Platformu üyeleri, İsrail'in Gazze'de devam eden saldırılarını protesto etmek için yürüyüş düzenledi. Platform üyeleri, Askerlik Şubesi önünde toplanarak Ankara Caddesi'nde yürüyüşe başladı. İsrail aleyhinde sloganlar atarak tekbir getiren grup, Cacabey Meydanı'nda toplanarak Filistin'e destek sloganları attı. Poster ve afişler taşıyan platform üyeleri, yapılan duanın ardından dağıldı.

Yoğun bir kalabalık eşliğinde yüzlerce vatandaş Askerlik Şubesi önünde toplandı. Ankara Caddesi'nde yürüyüşe başlayan grup, İsrail aleyhinde sloganlar atarak tekbir getirdi.Yürüyüşün ardından Cacabey Meydanı'nda toplanan grup, Filistin'e destek sloganları attı.Ellerinde poster ve afiş taşıyarak İsrail'e tepkisini gösteren platform üyeleri, yapılan duanın ardından dağıldı.

Kırşehir’deki 40 üreticiye  49 milyonluk KKYDP desteği Kırşehir’deki 40 üreticiye 49 milyonluk KKYDP desteği

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, gerçekleştirilen yürüyüş ile ilgili "Ramazan ayında durmayan İsrail barbarlığının Gazze'de yaptığı katliama “dur” demek için tüm insanlığa hakikati gür bir seda ile haykırdık" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)