Kırşehir'de emekli memurların merakla beklediği müjdeli haber bugün Kabine Toplantısı'ndan çıkacak mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kabine Toplantısı bugün toplanacak.

AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde ilk kabineden sonra müjdeli haberler paylaşılacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından müjdeli haber verecek mi? Kırşehir'de yüzlerce memur emeklisinin merakla beklediği Kabine Toplantısı bugün gerçekleştiricek ve gündemindeki konuları görüşecek.

Kabine toplantısında masada birbirinden önemli konu başlıkları var. İsrail ve Filistin arasında yaşanan gerilim toplantıda gündeme gelecek. Gündeme gelecek bir diğer konu başlığı ise terörle mücadele. Terör örgütüne yapılan operasyonlar değerlendirilerek, bir kez daha kararlılıkla mücadele çağrısı yapılması bekleniyor.
Bu sözler sonrası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan sosyal medya hesabından konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Işıkhan, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, müjde olarak verdiği işçi, memur ve Bağ-Kur emeklilerimiz ile ilgili çalışmayı kabine toplantısı sonrası milletimizle paylaşacak.' dedi.
Bu gelişmeler sonrası gözler kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamalara çevrildi.

MHP’den aday tanıtımı  ve kaynaşma toplantısı MHP’den aday tanıtımı ve kaynaşma toplantısı

(HABER: FAHRETTİN TOKER)