Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ülke genelinde sürdürülen “Gençliğe Değer” projesi kapsamında, Kırşehir İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörleri, din görevlileri ve manevi danışmanlar organizesinde İlimiz de Nazmi Gökbulut Camiinde “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı” düzenledi.

Nazmi Gökbulut Camiinde 27-28-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ve 12-14 yaş arası erkek öğrencilerin katıldığı kampta, milli ve manevi değerler eğitimi, sosyal etkinlikler, sinema, kitap okuma, şehir gezisi, spor müsabakası faaliyetleri gerçekleştirildi.

Başkanlık, gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı, medeniyet perspektifine sahip bir şekilde yetişmelerine katkı sunmak, gençlere yönelik hizmetlere ivme kazandırmak amacıyla "Gençliğe Değer ara Dönem Kampı" projesi Merkez Nazmi Gökbulut Camiinde yapıldı.

Cami ve Kur’an kursu görevlilerinin denetim ve gözetiminde yapılan eğitim kampına katılan gençlere farklı konularda görevliler bilgiler verdi.

Öğrencilerin tatil dönemlerini değerlendirmek, bilgi, ahlak, erdem, estetik, ruh güzelliği, adalet ve merhamet duygularıyla yetişmelerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen kamplarda öğrenciler güzel saatler geçirdiler. (HABER MERKEZİ)

Borsa Başkanı Yavuz’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret Borsa Başkanı Yavuz’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret