Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener, il ve ilçe yöneticileri başta olmak üzere 1025 üye, istifa ederek AK Parti'ye katıldı.

Gelecek Partisi'nde il ve ilçe yöneticileri olmak üzere 1025 üye istifa edip, AK Parti'ye geçti. Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener, "AK Parti ailesine katıldığımız için mutluyuz. İl Başkanımız Seher Ünsal ve Milletvekilimiz Necmettin Erkan, ne zaman arasak ulaşsak, arkadaşlarımızın tüm taleplerinde yardımcı oldular. Bizlere değer verildiğini gördük. Bunun üzerine il ve ilçelerimizdeki partililerimizle birlikte AK Parti'ye katılma kararı aldık. Allah utandırmasın, Rabbi'm yar ve yardımcımız olsun" dedi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Gelecek Partisinden istifa eden Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener ve çok sayıda yöneticinin partilerine geçtiğini bildirdi.

Vali Buhara’dan ziyaret ve incelemeler Vali Buhara’dan ziyaret ve incelemeler

Ünsal, Gelecek Partisinden istifa eden Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener, il ve ilçelerden bazı yöneticiler ile çok sayıda kişinin partilerine geçtiğini kaydetti.

Ünsal, şunları kaydetti:

"Uğur Şener ve beraberindeki arkadaşlarımıza katılımları için teşekkür ediyorum. Kendilerine geçen gün yapılan belediye başkan aday tanıtım toplantısında rozetlerini takan AK Parti Genel Sekreterimiz Fatih Şahin'de 'Gücümüze güç kattılar, hepsine teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte Kırşehir'e hizmet etmeye devam edeceğiz.' diyerek tebriklerini iletmişti. Bizler, onlarında desteği ile daha fazla büyüyeceğiz. Katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte, yerel seçimlerde bugüne kadar yaptığımız çalışmaları, ardından da yeni yapacağımız projeleri ve hizmetleri vatandaşlarımıza anlatacağız. İnşallah Kırşehir merkez, ilçeler ve beldelerde AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak başarıya ulaşacağız." (HABER: FAHRETTİN TOKER)