Kırşehir'de fuhuş yapıldığı iddia edilen 1 eve yapılan baskında fuhuş yaptığı ve yaptırdığı gerekçesiyle R.M. ve M.B. isimli 2 kadın ile M.B. isimli 1 erkek polis ekiplerince gözaltına alındı.

Terör operasyonunda Kırşehir'den 1 gözaltı Terör operasyonunda Kırşehir'den 1 gözaltı

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.B. isimli kadın sınır dışı edilmek üzere Göç Müdürlüğüne teslim edilirken, R.M. ve M.B. isimli şüpheliler ise adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldı. Baskın yapılan ev ise mühürlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Ahi Evran Mahallesi'nde 1 eve fuhuş yapıldığı iddiasıyla baskın düzenledi. Aynı binadan çıktığı tespit edilen 8 erkek şahsın beyanları üzerine fuhuş yaptığı ve yaptırdığı iddia edilen R.M. ve M.B. isimli 2 kadın ile M.B. isimli 1 erkek şahıs yakalandı. Evde yapılan aramada çıkan paralara el konuldu. Şüpheliler emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. M.B. isimli kadın sınır dışı edilmek üzere Göç Müdürlüğüne teslim edilirken, R.M. ve M.B. isimli şüpheliler ise adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldı. Baskın yapılan ev ise Zührevi Hastalık ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu Kararı gereğince mühürlendi.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)