Kırşehir’deki ihtiyaç sahibi aileler, geleceğin teminatı çocuklar Anneler günü  öncesi şehrimizde düzenlenen bir piknik organizasyonunda bir araya geldiler.

Kırşehir İyilik Derneği öncülüğünde, Kırşehirli İş İnsanı Mustafa Düger'in katkılarıyla Güzler Parkı'nda gercekleştirilen etkinliğe 500’e yakın çocuklar ve aileler katıldı.

İyilik Derneği Kırşehir Şubesi tarafından, çocukların gönüllerine dokunmak, toplumun bir parçası olduklarını hissettirmek ve yalnız olmadıklarını göstermek amacıyla Anneler Günü kapsamında bir organizasyon düzenlendi.

Etkinlik2Kırşehirli hemşehrimiz İş İnsanı Mustafa Düger'in katkılarıyla düzenlenen organizasyonda çocuklar  ve anneleri piknik ve eğlence programında doyasıya eğlendi.

RUKİYE BOZKURT HAYATINI KAYBETTİ RUKİYE BOZKURT HAYATINI KAYBETTİ

Düzenlenen etkinlikte yemek servisi, çocuklara pamuk şeker ve mısır ikramı, halat çekme oyunu ile birlikte halaylar çekilerek unutulmaz bir gün yaşadılar.

İyilik Derneği Kırşehir Şube Başkanı Yakup Aydın düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada,  "İhtiyaç sahibi aileler ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve annelerine, Anneler Günü dolayısıyla böyle bir etkinlik ve piknik organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

“İyilik Derneğimizin misyonu doğrultusunda çocuklarımızın gönüllerine dokunmak, toplumun bir parçası olduklarını hissettirmek yalnız olmadıklarını onların yanında her zaman maddi ve manevi olarak  bir abi ve ablaları olduğumuzu hatırlatmak bizlere gurur veriyor. Çok kıymetli çocuklarımızın her zaman yanında olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

“Bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan Her zaman yanımızda olarak maddi ve manevi desteğini sunan anneler günü, piknik ve eğlence organizasyonunu birlikte yaptığımız bağışçımız hayır sever iş insanı sayın Mustafa Düger beye, İyilik Derneği Genel Merkez Teşkilatlanma Koordinatörü sayın Fatih Yıldız, bizlere her zaman destek olan Kırşehir Basınımızın çok kıymetli temsilcilerine, Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni sayın Bayram Polat, Gazeteci Erdem Yeşer, Mizan Derneği Kırşehir Başkanı Ümit Bayram, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi değerli hocalarımız, çok değerli çocuklarımız ve ailelerine, birlikte çalışmaktan gurur duyduğum  yönetim kurumumuzun değerli üyelerine, kadın kollarımızın çok kıymetli üyelerine, bizleri bu mutlu günümüzde yalniz bırakmayan çok değerli misafirlerimize, özellikle etkinliklerimizde bizlere destek olan, emeklerini esirgemeyen çok değerli üniversite öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür eder saygılar sunarım" ifadelerini kullandı.

Hemşehrimiz İş İnsanı Mustafa Düger ise, "Kırşehir'de Anneler Gününü kutlamak amacıyla çocuklarımızı eğlendirmek, güldürmek, neşelendirmek için bir araya geldik. Bu organizasyonu İyilik Derneği ile birlikte yapıyoruz. Anneler günü çok önemli. Hepimizi yetiştiren annelerimiz. Bizler için kıymetli annelerimizin gününü kutlamak için hem çocuklarımızı eğlendirmek, hem de annelerini güldürmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Bu vesileyle kıymetli annelerimizin anneler gününü kutluyorum" diye konuştu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)