Başkan Ekicioğlu, başlattıkları kampanyada, bugüne kadar

22 bin 550 liralık 357 adet faturanın ödendiğini açıkladı…

Kırşehir’de “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası sürüyor

Kırşehir Belediyesi’nin su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için daha önceden başlattığı “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyasının devam ettiği açıklandı.

“Askıda Fatura” Kampanyasının ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hayırsever vatandaşlarımız arasında bir köprü görevi niteliğinde olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, maddi durumu iyi olan hayırseverleri kampanyaya katılmaya davet etti.

YURTTA SULH, CİHANDA SULH- ŞAİR H. HASAN ÖZDEMİR YURTTA SULH, CİHANDA SULH- ŞAİR H. HASAN ÖZDEMİR

Belediye olarak başlattıkları kampanyada, bugüne 22 bin 550 liralık 357 faturanın ödendiğini belirten Başkan Ekicioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi olacak bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar. Hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı ‘alan elin veren eli görmediği’ bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olan tüm hemşehrilerimize ise teşekkür ediyorum.”

Şu ana kadar ödenen 357 faturanın 22.549,12 TL’ye denk geldiği kampanyaya katkı sunmak isteyenlerin Belediyemizin www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katılabilecekleri bildirildi. (HABER MERKEZİ)