KIRŞEHİR’DE KONUT SATIŞINDA BÜYÜK DÜŞÜŞ! KIRŞEHİR’DE KONUT SATIŞINDA BÜYÜK DÜŞÜŞ!

 

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehrin huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat esasına göre çalışarak suçlulara göz açtırmıyor.

Kırşehir'de ulusal güvenliği tehdit eden terör örgütlerine yönelik kapsamlı operasyonlar düzenlenerek terörle bağlantılı olduğu tespit edilen şahıslar olmaları gereken yerlere sevk eden Kırşehir emniyeti, terörle mücadelede de üst düzey başarı sağlamaya devam ediyor.

Kırşehir Valisi H.Mete Buhara, Kırşehir Emniyet Müdürü Erdoğan Kartal ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sadık Gülecen'in de bulunduğu bir toplantıda Kırşehir'de terörle mücadele ve operasyonları hakkında önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Kırşehir'de terörle mücadelede 10 başarılı operasyonda 17 şahsın yakalandığını aktaran Vali Buhara, bu operasyonlara kararlılıkla devam edileceğini, şehrin huzur ve güvenliğini kaçıran kişilerin olmaları gereken yerlere sevkinin yapılacağını söyledi.

Kırşehir Valisi H.Mete Buhara yaptığı bilgilendirmede; "2024 yılında ilimiz genelinde, Ulusal Güvenliği tehdit eden terör örgütlerine yönelik 10 başarılı operasyon gerçekleştirilmiş, 17 şahıs yakalanmıştır.

Türkiye genelinde FETÖ terör örgütünün güncel ve finansal yapılanmasına yönelik olarak 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 Şahıs ve 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 Şahıs yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri kapsamında terör örgütlerinin faaliyetleri ve eleman kazanma yöntemleri hakkında 854 kişiye bilgilendirme yapılmıştır" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)