Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erbil İlker Erdal Öğren-Dönüş Programı Kırşehir Lansmanı’na katıldı.

Öğren–Dönüş Programları, imalat sanayiinde yer alan KOBİ’lerin “Yalın Üretim Prensipleri” çerçevesinde üretime bakış açılarını değiştirerek verimliliklerini artırmalarını sağlayan eğitim ve danışmanlık programlarından oluşmakta. Firmaların hiçbir ek yatırım yapmaksızın elde ettikleri kazanımları kendi içlerinde yayarak sürdürülebilir kılmalarını sağlamak için tasarlanan bu program, Model Fabrikalarda hata yapma serbestliğinin olduğu gerçek bir fabrika ortamında veriliyor ve yalın üretim bazlı deneyimsel eğitimlerin firma sahalarına taşınmasını sağlıyor.

Armas Otel’de düzenlenen programa katılan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erbil İlker Erdal’ın katıldığı programda ayrıca Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol’un açılış konuşması yaptı. Ardından Kayseri Model Fabrika ve Öğren-Dönüş projesinin tanıtımı yapıldı.

Ekonomik güven endeksi mayısta aylık bazda yüzde 1,4 arttı Ekonomik güven endeksi mayısta aylık bazda yüzde 1,4 arttı

Badem Pınarı A.Ş. Proje Ekibi’nin de proje sunumu gerçekleştirdiği toplantıda firma deneyimleri ele alındı. (HABER MERKEZİ)