SALON: Mecnun Otyakmaz (Sivas)

SAHA HAKEMLERİ: Ahmet Koç** (Ankara), Nedim Yüksel** (Mersin)

MASA HAKEMLERİ: Muhamed Tumbul, Atilla Yıldız

GÖZLEMCİ: Hatice Kürkçü (Kayseri)

SİVAS BLD. SPOR: Ebru Şimşek**, Derya Çınar**, Aslınur Çamcı**, Beyza Nur Dumanlı**, Büşra Sadıç**, Buse Yıldırım**, Saadet Güler**, Ayşe Küçükdağ**, Sudenaz Turp**, Nergiz Tekin**, Sevgi Ögütlüoğlu**, Ayşe Karakaş**, Tuğçe İnan**, Duygu Yasak**, Rabiya Doğulu**, Bahar Öz**  

ANTRENÖR: Doğan Ardahanlı

Kırşehirspor’un zor sınavı! Kırşehirspor’un zor sınavı!

KIRŞEHİR BLD. SPOR: Ayşe Kalır**, Müteber Albayrak**, Gizem Yapıcı**, Zeynep Yüksektepe**, Türkan Aydın**, Tuğba Sungur**, Buket Avcı**, Büşra Dinç**, Ceyda Doğan**, Nurhayat Şahin**

ANTRENÖR: Murat Kılıç, Mustafa Fidan

İLK YARI SONUCU: 18-18

MAÇ SONUCU: 33-31 (Sivas Bld.Spor)

EN SKORER İSİM: 12 Gol Aslınur Çamcı (Sivas Bld.Spor)

TÜRKİYE Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1.Ligi B Grubu’da mücadele eden Kırşehir Belediyespor, Ligin 12.haftasında deplasmanda Sivas Belediyespor’la karşı karşıya geldi. Yeşil-beyazlılar güçlü rakibine 2 sayı farkla 33-32 mağlup oldu.

Ligde bir türlü istikrar yakalayamayan ve inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen Kırşehir Belediyespor’a bir darbede Sivas Belediyespor’dan.

Sivas’a puan veya puanla için giden yeşil-beyazlı ekibimiz sahadan mağlubiyetle ayrılarak sezonun 3.yenilgisini aldı.

Kırşehir Belediyespor, Ligin 12.haftasında deplasmanda Sivas Belediyespor’la karşılaştı. Sivas Mecnun Otyakmaz Spor Salonu’nda oynanan ve Ahmet Koç ile Nedim Yüksel’in birlikte yönettiği maçın ilk yarım saatlik bölümünde her iki ekipte birbirine üstünlük kuramayınca devre 18-18 eşitlikle tamamlandı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da her iki ekip başa baş bir mücadele sergilerken, oyunun sonlarına doğru ağırlığını koyan ev sahibi ekip Sivas Belediyespor maçı 2 sayı farkla 33-32 kazandı.

Bu sonucun ardından Kırşehir Belediyespor, ligdeki 4.yenilgisini alarak 13 puanda kalıp haftayı 3.sırada tamamladı.

Kırşehir Belediyespor, Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1.Ligi B Grubu 13.haftayı maç yapmadan bay olarak geçirecek. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)