Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir’in pek çok bakımdan Türkiye’nin en özel şehirlerinden birisi olduğunu ve şehrin potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarma konusunda yapılacak çalışmalara destek vermeye gayret ettiklerini söyledi.

Bu minvalde çalışmalarına devam eden Karahocagil, şehirdeki kurum ve kuruluşlarla toplum menfaatine pek çok ortak çalışma yaptıklarını ve bunları daha da geliştirmek arzusunda olduklarını kaydetti.

Yerel seçimlere ilişkin kesin aday  Listelerinde son gün yarın Yerel seçimlere ilişkin kesin aday Listelerinde son gün yarın

REKTÖR KARAHOCAGİL’DEN ZİYARET

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, ilk olarak Doğa Koruma ve Milli Parklar Kırşehir İl Şube Müdürü Hasan Tezer'i ziyaret etti.

Aşıkpaşa Tabiat Parkında incelemelerde bulunulan ziyarette öğrencilerle birlikte gerçekleştirilebilecek faaliyetler değerlendirildi.

Daha sonra ise Kırşehir MEDAŞ İl Müdürü Yusuf Doğan ve MEPAŞ İl Müdürü Murat Yağmur’la görüşme gerçekleştiren Rektör Karahocagil, görüşmelerde kurumlar arası işbirliğine ve ortak yapılabilecek projelere vurgu yaptı. (HABER MERKEZİ)