Kırşehir Musiki Cemiyeti Başkanı Dr. Gündüz Yücesan, her yıl Ocak ayında düzenledikleri ve geleneksel hale getirdikleri kış konserinin bu yıl 17 Ocak’ta gerçekleştireceklerini açıkladı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde Şef Doç. Dr. Şenol Afacan yönetiminde sunulacak kış konserinin saat 19.00’da başlayacağını belirten Kırşehir Musiki Cemiyeti Başkanı Dr. Gündüz Yücesan, Kırşehir’deki bütün müzik severleri konserlerine davet etti. 

Başkan Dr. Gündüz Yücesan, konserin düzenlenmesinde ve kendilerine verdikleri katkıdan dolayı Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür ettiler.

Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi Kış dönemi kurs kayıtları başladı Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi Kış dönemi kurs kayıtları başladı

Şehrimizde 1995 yılında Dr. Gündüz Yücesan, Dr. Yavuz Ceylan, Sedat Süel ve C. Tuncay Şenel tarafından kurulan ve 28 yıldır şehrimizde faaliyet gösteren Kırşehir Musiki Cemiyeti geçen yıl Ocak ayında da 28. Yıl anısına bir konser vermiş ve Kırşehir halkına unutulmaz bir müzik ziyafeti çekmişti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)