“İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETTİK” “İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETTİK”

            AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’i ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Kırşehir Milletvekili Erkan, Rektör Karahocagil ve ekibinin kentte iyi bir iş birliği dinamizmi yakaladığını belirterek başarılar diledi.            

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini de belirten Erkan, birçok alanda birlikte geliştirecekleri projelerin şehre ve üniversiteye fayda sağlayacağını öngördüklerini ifade etti.

Kampüste tamamlanan ve devam eden çalışmalara dair bilgiler aktaran ve yapılması planlanan projeler ile ilgili sunum yapan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Karahocagil ise, Kırşehir’in her bakımdan gelişmesini önemsediklerini ve Üniversitenin akademik birikiminin her zaman şehrin hizmetinde olduğunu belirtti.

Şehirdeki paydaş kurumlarla birçok alanda değişim ve gelişim hamleleri yapmak istediklerini de ifade eden Karahocagil, verdiği desteklerden ötürü Vekil Erkan’a teşekkürlerini iletti.

Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Musa Özata ve Prof. Dr. Hüseyin Şimşek ile Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin İlter'de katıldı. (HABER MERKEZİ)