Gençlikspor galibiyete 2’nci yarıda uzandı: 3-1 Gençlikspor galibiyete 2’nci yarıda uzandı: 3-1

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve son haftalarda içeride ve dışarıda aldığı kötü sonuçlarla ligin sonlarına inen Kırşehir Belediyespor Cumartesi günü Ahi Stadı’nda karşılaşacağı Ankara Demirspor maçının hazırlıklarını galibiyet parolası ile sürdürüyor.
Nazilli Belediyespor yenilgisinin ardından Teknik Direktör Hakkı Hocaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından takımı Ankara Demirspor maçına Kırşehir’in kendi evladı Teknik Direktör Sinan Özdoğan hazırlamaya başladı. 
Kırşehir Belediyespor, Cumartesi sahasında karşılaşacağı Ankara Demirspor maçının hazırlıklarını Güneykent tesislerinde Antrenör Sinan Özdoğan yönetiminde sürdürürken, alacağı galibiyetle hem kötü gidişe dur demek istiyor, hem de zirve hattına yeniden yaklaşmak istiyor.
 14 puan gerisinde yer alan yeşil-beyazlı ekibimiz, Ankara Demirspor ile zirvede var olma adına çok önemli bir karşılaşmaya çıkacak. Kırşehir temsilcisi, Ankara Demirspor ile Cumartesi günü sahasında karşılaşacağı maçın hazırlıklarına dün Güneykent tesisinde yaptığı çalışmalar devam etti.
Güneykent Tesislerii’nde yapılan idman öncesinde Sinan Özdoğan, Nazilli Belediyespor maçının genel değerlendirmesini yaptı. Saha ortasında futbolculara hatalarını anlatan yeşil-beyazlı teknik adam, Cumartesi günü karşılaşacakları Ankara Demirspor maçının önemine değindi. Futbolcular, daha sonra ısınma hareketleriyle yenileme idmanı gerçekleştirdiler.
Saat 13.00’da Güneykent sahasında gerçekleştirilen idmana tam kadro katılan Kırşehir Belediyespor’da futbolcuların son derece istekli olmaları dikkat çekti.
Kırşehir Belediyespor, Cumartesi günü kendi sahasında karşılaşacağı Ankara Demirspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çift kale maçıyla tamamlamayı hedeflerken, takımda sakat futbolcuların tedavisinin de devam ettiği bildirildi. (HABER: SALİH GÜNER)