Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Çiçekdağı ilçemizde torbacılara yönelik yürütülen temizlik operasyonu sonucu 5 kişi yakalandı ve 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KTSO Başkanı Mustafa Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor KTSO Başkanı Mustafa Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığınca Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında Çiçekdağı ilçesi mülki sınırları içerisinde “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheliler tespit edildi ve şüphelilere yönelik 5 Aralık 2022 günü icra edilen operasyon da şüphelilerin ev eklentileri ve araçlarında arama yapıldı.

Yapılan arama sonucunda; satışa hazır halde paketlenmiş çok miktarda Metamfetamin, Skunk ve Eroin maddesi, suçta kullanılan ruhsatsız tabanca, sahte para, cep telefonları ve otomobil, uyuşturucu madde tartımında kullanılan hassas terazi ve uyuşturucu madde kullanma aparatları ele geçirilerek el konuldu.

Olayla ilgili 5 şahıs gözaltına alınmış olup; sevk edildiği adli makamlarca 1 kişi ifadesinin alınmasına müteakip, 1 kişi Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, 3 kişi de tutuklanarak cezaevine gönderildi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)