"İkinci öğretim programının kapatılmasını bizlerde çok istiyorduk" "İkinci öğretim programının kapatılmasını bizlerde çok istiyorduk"

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğünde değişime gidilerek bir çok müdürün görev yerleri değiştirildi. Kırşehir İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının değiştiği yeni yapılanma gerçekleşti. 
Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yasin Gülşen'in Kırşehir'e atanmasının ardından büyük bir başarı yakalayan Kırşehir eğitimi, şimdi de yeni bir yapılanma içerisine girerek yeni görev yerleri de belirlenmiş oldu. 
Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olurken yerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.
Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Dulkadiroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olurken yerine Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar, Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.
Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan uzman olarak merkeze çekilirken yerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Muhsin Kaya Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Muhabir: Fahrettin Toker