İYİ Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Asaf Kayaoğlu:

 

“Kırşehir için taşın altına elimi değil,

gövdemi koymak için bu yola çıktım”
 

İYİ Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adayı olan Asaf Kayaoğlu, adaylık gerekçelerini açıkladı.

Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip, tecrübe ve birikimleriyle, Kırşehir’de yaşayan her bir vatandaşa hizmet etme arzuyla, büyük bir heyecan, coşku ve inançla yeni bir yola çıktıklarını belirten Asaf Kayaoğlu, adaylık gerekçesini açıklarken, şunları ifade etti:

“Kırşehir’e daha fazla hizmet etmek, memleketimizin sorunlarına çözüm üretebilmek ve milletimizle birlik beraberlik için de şirin Kırşehir’imizi gelecek nesillere daha güzel, yaşanabilir bırakmak için 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İYİ Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adayı oldum.

“İnşaat Mühendisi olarak farklı belediyelerde Fen İşleri Müdürlüğü’nün yanı sıra uzun bir dönemde sektörünün Türkiye’de önde gelen ulusal ve uluslararası firmalarında yöneticilik yaptım. Son 4 yılı aşkın süredir ise Kırşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yaparak, sadece kent merkezindeki değil ilçelerden, kasabalardan ve köylerden gelen taleplere de çözüm üretmeye çalıştım. Şimdi ise bu görevimden istifa edip, tecrübe ve birikimlerimle, Kırşehir’de yaşayan her bir vatandaşımıza hizmet etme arzuyla, büyük bir heyecan, coşku ve inançla yeni bir yola çıktım.

“20 yıllık iktidarın yıprandığının, yorulduğunun ve artık hizmet üretmenin dışında sorun odaklı hale geldiğinin bizler gibi milletimizde farkındadır. Bu iktidar döneminde Kırşehir’imiz hiçbir şekilde beklenen ve istenen yatırımı hakkıyla alamamış, çoğu zaman yapılması gereken hizmetlerde gerçekleşmemiştir. İşte bu noktada taşın altına elimi değil gövdemi koyarak, kalıplaşmış ve bir türlü aşama kaydedilmeyen büyük sorunlardan başlamak üzere şehrimizi yeniden inşa etmek, memleketimiz için hazırladığımız tüm projeleri gerçekleştirmek istiyorum.

“Milletimizin yoğun desteği ile çıktığım bu yolda, onların gür sesi olacağıma, Ahi Şehrimiz Kırşehir’imizi arzu edildiği gibi yatırım ve projelerin gerçekleştiği kısaca daha yaşanabilir hale getireceğime bir kez daha söz veriyorum. Milletimizin bizi çağırdığı bu zor ve sancılı günleri, birlik ve beraberlik ruhundan kopmadan aşacağız. BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ, BİRLİKTE KAZANACAĞIZ.”(HABER: CEMRE BAYRAM)