AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan:

 

“KIRŞEHİR İÇİN 7 GÜN 24 SAAT

Sevilay Aydın hayatını kaybetti Sevilay Aydın hayatını kaybetti

ÇALIŞMAYA GAYRET EDİYORUZ”

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan yaptığı açıklamada, Kırşehir için 7/24 esasıyla çalışmaya gayret ettiklerini belirtti.

Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Plan ve Bütçe Komisyonunda yoğun geçen bir gündemimiz var. Şehrimiz ve ülkemiz için ekonomi programımıza uygun şekilde bütçemizi hazırlıyoruz. Kırşehir’imizin yatırımlarını yakından takip ederken vatandaşlarımızın istek ve taleplerini de en kısa ve hızlı bir şekilde çözmek için 7/24 esasıyla çalışmaya gayret ediyoruz. Yaptığımız ‘Hemşehri Buluşmaları’ndan güzel dönüşler alıyoruz.  Kurumlarımızla ve yatırımcılarımızla sürekli irtibat halindeyiz. En son ilimizde ilk kez Kırşehir Defterdarlığının koordinasyonunda yedi kurum bir araya gelerek yatırımlardaki istisna, muafiyet ve teşviklerle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

“Bu toplantıda;  işletmeler, yatırımcılar ile kurumlar arası iletişimin güçlendirilmesi, mevcut işletmeler ile işletme kurma potansiyeli ve niyeti olanlar arası iletişimin sağlanması ve güçlendirilmesi, şehrin ve ülkenin istihdamına katkı sunulması, şehrin ve ülkenin ekonomik faaliyetleri ile gelişimine katkı sunulması,  mevcut yatırımcılar ile yatırım yapmak isteyen iş insanlarına kanunların destek, teşvik ve imkânları konusunda bilgi sunulması, ekonomik gücü olan insanlara ve firmalara yatırım yapmaları için ortam hazırlama, özendirici, cazip hale getirici imkânlar konusunda bilgi sunulması, mevzuat ve yatırım konusunda ilgili kitlelerde farkındalık oluşturulması konuları masaya yatırıldı. Durmadan duraksamadan bu şehir için sahadayız. Halkımızın bizden beklentileri olduğunu biliyoruz. Şehrimiz için en iyisini yapmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.”  (HABER MERKEZİ)