Vali H. Mete Buhara ve STK Başkanları Ankara’ya giderek Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kurulularının genel başkanlarını ziyaret ederek Ahilik Haftası etkinliklerine davet ettiler.

Çankırı'da 557 yıllık yağmur duası geleneği sürdürüldü Çankırı'da 557 yıllık yağmur duası geleneği sürdürüldü

Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Kırşehir ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, Kırşehir Ticaret Borsası Meclis üyemiz Şaban Çelik ve Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Mevlüt Toprak, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TOBB Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül'ü makamında ziyaret ederek, bu yıl 18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanacak Ahilik Haftası öncesinde istişarelerde bulundular.

Vali Buhara ve beraberindeki Kırşehir heyeti, Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı kutlamalarına maddi manevi desteklerini esirgemeyen TOBB Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül’e teşekkür edip, kutlamalara katılmalarından mutlu olacaklarını ifade ettiler. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Ayhan Ceylan