Sahada devam eden çalışmaları yakından takip eden Başkan Ekicioğlu:

“KIRŞEHİR HEPİMİZİN VE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Genç ve CHP eski il başkanlarından Gazi Özer ile birlikte, şehrimizin muhtelif yerlerindeki ve şantiyelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek Kırşehirli hemşehrilerimizle de görüş alışverişinde bulundu.

Kırşehir'de QR kodlu kapı numarası dönemi Kırşehir'de QR kodlu kapı numarası dönemi

Ziyaret ve incelemeler sırasında Kırşehirli hemşehrilerimizin de görüş ve önerilerini alan Belediye Başkanı Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi ekiplerinin sahadaki çalışmalarının aralıksız devam ettiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“Biz Kırşehir halkından aldığımız destekle göreve geldiğimizde bir söz verdik. Amacımız daha çağdaş ve modern bir Kırşehir’i hep birlikte yaratmak ve bunun için de tüm ekiplerimizle birlikte var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Biz Kırşehir’in sorunlarını masa başında da değil, sahada çözüleceğine inanan bir ekibiz. Bu nedenle de gerek ekiplerimizin saha çalışmalarını inceleyerek çalışanlarımızla ilgili istişarede bulunuyor, gerek se de halkımızla sürekli görüşmeler yaparak yaptığımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerini, görüş ve önerilerini almaya devam ediyoruz. Kırşehir’in her geçen gün daha da güzelleştiğine hep birlikte şahit oluyoruz. Amacımız, Şirin Kırşehir’imizin Anadolu’nun ortasında gelişip büyüyen bir şehir olması ve bunu da hemşehrilerimizle birlikte ortak akıl yürüterek hayata geçiriyoruz. Türlü engellemeler, türlü manipülasyonlar ve dedikodulara kulak asmadan kamunun kaynaklarını ve mallarını yine kamu yararına kullanmak asli görevimizdir çünkü Kırşehir halkı her şeyin en güzelini hak ediyor.”(HABER MERKEZİ)