Kırşehir basın tarihinin tarafsız ve objektif yayınlarıyla Kırşehir’in lider gazetesi

“Kırşehir Çiğdem” 47 yaşında…

 

28 MART 1977’de yayın hayatına başlayan ve bu yayınını aralıksız olarak 46 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”  47 yaşına giriyor

Şevket Güner’in Kırşehir’e hizmet ilkesiyle kurup yayın hayatına başlattığı ve her türlü sıkıntılara göğüs gererek yayınını ara vermeden 46 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” haberde, yorumda, sporda öncü gazete olarak yayınını sürdürüyor.

Kırşehir’in en eski ve lider gazetesi olan “Kırşehir Çiğdem” gururuyla, onuruyla, şerefiyle dimdik ayakta kalmanın mutluluğunu okurlarıyla birlikte yaşıyor.

“Kırşehir Çiğdem” gazetecilikte en önemli ilke olan insanların haysiyetine, şerefine hakaret etmeden, iftira atmadan yalnızca gerçekleri okurlarına ulaştırdı.

Kırşehir’in sorunlarını gündeme getirmeyi hiçbir siyasi partinin koltuğuna girmemeyi, yalakalık ve taklacılık yapmamayı amaç edinen “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi hiçbir zaman ilkelerinden taviz vermeden cesaretle sorunların üzerlerine gitti, gündeme taşıdı.

Kırşehir’in çıkarlarından, gelişmesinden, kalkınmasından, vatan, millet, bayrak sevgisinden, Atatürk ilke ve inkılaplarından yana taraf olarak yayın hayatına devam etti. Önce “Kırşehir” dedi.

İşte gururla, şerefle, onurla geçen 46 yılda bizlere güç veren ilimizin bütün yöneticilerine, siyasi partilerinin ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine, saygıdeğer okurlarımıza yürekten teşekkür ediyor, onların ilgi ve desteğiyle 47’nci yılımıza adım atıyoruz.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’yle nice yıllara…  (HABER: BEYHAN BALLI)