Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı kongresi heyecanlı bir şekilde devam ediyor.  Bugün saat 10.00'da Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde başlayan kongrede üç isim başkanlık için yarışıyor.

Kongreye CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan,  CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, il ve ilçe yönetimi, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kongre divanın oluşturulmasının ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Çalışma ve hesap raporlarının okunması, görüşülmesi ve aklanmasının ardından seçimlere geçildi.

Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerine Selçuk Korkmaz, Hatice Bayram ve Evran Sarı başkan adayı olarak katıldı. CHP Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde 3 aday için 376 delege oy kullanması bekleniyor. Saat 17.00'de sona erecek olan CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı kongresi, seçimin bitmesinin ardından sonuçların açıklanması için oy sayımına geçilecek. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Erkılınç: İnternet medyasını zapt etmeyi  değil saygınlığını artırmayı hedefliyoruz Erkılınç: İnternet medyasını zapt etmeyi değil saygınlığını artırmayı hedefliyoruz