Kırşehir Beyazay, 21 Mart Down Sendromlular ve 2 Nisan Otizm Günü dolayısıyla özel bireylerle birlikte iftarda bir araya geldi.
Kırşehir'de özel bireylerin her zaman yanında olan, tüm etkinliklerde onların yanında varlığını hissettiren Kırşehir Beyazay Şube Başkanı Adnan Göçmen, yine özel bireyleri yalnız bırakmayarak var olduklarını hissettirmeye devam ediyor.
MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ali Rıza Aslan'ın katkılatıyla ve Kırşehir Beyazay'ın organizesinde özel eğitimli bireyler ve aileleri iftar programında buluştu.

“Kırşehir'i daha iyi noktalara  getirme azminde olacağız” “Kırşehir'i daha iyi noktalara getirme azminde olacağız”

Gerçekleşen programa, "MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ali Rıza Aslan, Kırşehir Beyazay Şube Başkanı Adnan Göçmen, Başkan Yardımcısı Serhat Dülger, Projeler Başkanı Erçin Aksoy, Genel Sekreter Ufuk Fidan, Organizasyon Başkanı Aliye Sapmaz ve Cumhuriyet Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  katıldı. 
Özel bireylerin yanında varlığını eksik ettirmeyen Beyazay Kırşehir Şube Başkanı Adnan Göçmen, "Her zaman Kırşehir Beyazayın yanında  olan ve destek veren bu özel günde farkındalık yaratarak bu mübarek geceyi taçlandıran tüm özel bireylerimize, Müsiad başkanımza ve yönetimine sonsuz teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)