TFF 2’nci Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Hakan Karaca’dan devraldığı bayrağı sezon sonuna kadar başarıyla taşıyan Sinan Özdoğan, yeni sezonda yönetimin almış olduğu kararlar Teknik Direktörlük görevine devam ediyor.

Mucurgücü U18’e harika başladı: 5-2 Mucurgücü U18’e harika başladı: 5-2

Sinan Özdoğan Kırşehirspor, Ünyespor, Yozgatspor, Tarsus İdman Yurduspor, Kahramanmaraşspor, Diyarbakırspor, Konyaspor, Anadolu Selçukluspor, Kayseri Erciyesspor, Nazilli Belediyespor, Kırşehir Belediyespor gibi birçok profesyonel takım da Antrenör geçen sezonda Hakan Karaca’dan sonra Kırşehir Belediyespor da sezon sonuna kadar teknik direktör olarak görev yaptı.

Geçtiğimiz sezon aldığı başarılı sonuçlarla Play-Off’un eşiğinden dönmüştük.

Bu karardan dolayı Kırşehir Belediyespor yönetimini tebrik ediyor, Kırşehirli sporcularında takımda çoğalmasını bekliyoruz.

“HOCAMIZA GÜVENİMİZ SONSUZ”

Önceki gün Güneykent Spor Kompleksinde Sinan Özdoğan ile anlaşılmasının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Çağatay Han Torun, şehrimiz için en doğru kararı verdiklerini söyledi.

Takımı artık Kırşehirli bir hocaya emanet ettiklerini ve bu görevi Sinan hocanın layıkıyla yapacağına yürekten inanan Kırşehir Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, “Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru büyük işlerin altına imza atan Sinan Özdoğan hocamızla yeni sezonda tekrar anlaşmış durumundayız. Sinan hocamız bilgisi tecrübesi ve en önemli Kırşehirli kimliği ile yeni sezonda büyük başarılar yakalayacağımızı düşünüyorum. Bir güzel haberde kaleci antrenörü olarak ta Kırşehir’in öz evladı Murat Sarı ile anlaştık. Takımımıza ve şehrimize hayırlı olsun” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)