Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak tarih ve kültür şehri Kırşehir’in Anadolu’nun ortasında gerek hayata geçirdiği projelerle gerekse de kültür sanat alanındaki faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çektiğini ifade ederek, Kırşehir halkının gerek Belediye hizmetlerinden eşit oranda faydalanmaları gerekse de ücretsiz olarak gerçekleştirilen kültür sanat alanındaki faaliyetlere katılmaları için yoğun bir mesai harcadıklarını söyledi.

Başkan Ekicioğlu, şu açıklamada bulundu:

“Biz Kırşehir Belediyesi olarak tarihsel ve kültürel mirasımızı kayıt altına alıp, onları gelecek kuşaklarımıza özgün bir şekilde aktarılması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda altyapı ve üstyapı çalışmalarımızla birlikte kültür sanat alanındaki faaliyetlerimiz de hız kesmeden devam ediyor. Kırşehir Belediyesi olarak, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na Müzik alanında dahil olan ilk olmamızın sorumluluğuyla, taahhütlerimizi yerine getirerek yeni programları hiç ara vermeden hayata geçiriyoruz.Geçtiğimiz hafta sonu Bursa Dünya Müziği Derneği’nin Karma Koro Konserinin ardından, 16 Aralık 2023 Cumartesi günü ise yine Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde saat 19:00’da Ankara’dan Neşei Muhabbet Müzik Konseri’ni sanat severlerin beğenisine sunacağız. Tüm hemşehrilerimizi Cumartesi günkü Konsere bekliyorum.”(HABER MERKEZİ)

Elektronik Alkol Takip Sistemi tüm unsurlarıyla devreye girdi Elektronik Alkol Takip Sistemi tüm unsurlarıyla devreye girdi

 

 

 

 

Editör: Ayhan Ceylan