Başkan Selahattin Ekicioğlu,hayırseverleri ödeme gücü olmayan vatandaşların su faturalarını ödemeye davet etti

SALİM DÖNMEZ HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU SALİM DÖNMEZ HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU

Kırşehir Belediyesi’nin “Askıda Fatura Kampanyası” sürüyor

Kırşehir Belediyesi’nin ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için başlattığı “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası yaz aylarında da devam ediyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören “Askıda Fatura Kampanyası” ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları söyledi:

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar. Hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı “alan elin veren eli görmediği” bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olan tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.”

Belediyemizin www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katlım sağlanabiliyor. (HABER MERKEZİ)