Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: “Eğitimde fırsat eşitliğinin olmadığı ve her kademesiyle paralı hale geldiği bir zamanda, yeterli ve nitelikli eğitim almak tüm gençlerimizin hakkıdır”

 

Kırşehir Belediyesi, Kasım 2021 tarihinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) merkez yerleşkesinde kurduğu Çorba Evi’nde öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunmaya devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi tarafından kurulan Çorba Evi’nde hafta içi sabah saatlerinde geleceğimizin teminatı gençlere sıcak çorba ikramında bulunduklarını ifade eden Başkan Selahattin Ekicioğlu, “İçerinde bulunduğumuz vize haftası nedeniyle öncelikle öğrencilerimize başarılar diliyorum. Kasım 2021 tarihinde “Ahiler Diyarı Kırşehir’e Hoş Geldiniz sloganıyla oluşturduğumuz Çorba Evi’nde üniversite öğrencilerimize sıcak çorba ikramımız devam ediyor. Kırşehir Belediyesi olarak gençliğin; öğrencisiyle, çalışanıyla ülkemizin geleceğinde ve tüm yönetim aşamalarında söz sahibi olması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimde fırsat eşitliğinin olmadığı ve her kademesiyle paralı hale geldiği bir zamanda, yeterli ve nitelikli eğitim almak tüm gençlerimizin hakkıdır.” dedi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri de Belediyemizin yapmış olduğu uygulamadan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Kırşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. (HABER MERKEZİ)

​ Kadın girişimcilere kooperatifçilik eğitimi verildi ​ Kadın girişimcilere kooperatifçilik eğitimi verildi