Aylık düzenlemesi emeklilerde promosyon artışı beklentisi oluşturdu Aylık düzenlemesi emeklilerde promosyon artışı beklentisi oluşturdu

Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Yarın saat 19.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde, Sait Sargın’ın yazıp yönettiği “Sıra Kimde?” adlı oyunu sahneleyecek.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldiklerinden bugüne ilimizin kültür sanat alanında gelişimi noktasında birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade ederek, yaşamın bir parçası ve aynası olan Tiyatro oyunlarıyla da hemşehrilerimizi buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

“Tiyatro yaşamın bir parçasıdır ve hayatı değiştirir” diyen Başkanı Ekicioğlu yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Yaşamın içindeki acılar, sevinçler, kimi zaman güldüren, kimi zaman ise düşündüren olaylar, sanatçılar tarafından sahnede canlandırılır. İnsan kendini tiyatroda yeniden yaşar. Bir eğitim görevi üstlenen tiyatro, aynı zamanda düşünmemize de vesile olur. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak gerek yetişkinler için gerekse de çocuklarımız için hiç ara vermeden tiyatro oyunlarını sahnelemeye devam ediyoruz.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yavuz Tekin’in,Sait Sargın’ın yazıp yönettiği “Sıra Kimde?” adlı oyun Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından, 31 Ocak 2023 Salı günü saat 19.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenecek. Tüm hemşehrilerimizi oyunumuzu izlemeye bekliyorum.”

“Sıra Kimde?” adlı oyunun biletlerine Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezi’nden (BEGEM) ulaşılabilir. (HABER MERKEZİ)