Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ahi Evran Mahallesi Kuyubaşımevkiinde asbestli boru iptal çalışması yaptı.

Şehir merkezinde ana isale hattındaki tamamlanmamış olan asbestli boruların değiştirildiğini ifade eden Başkan Ekicioğlu, “Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, Ahi Evran Mahallesi Kuyubaşı Mevkiinde Asbestli Boru iptal çalışması yapıyor. Biz Kırşehir Belediyesi olarak siz değerli hemşehrilerimizin sağlığının her şeyden önce geldiğini düşünüyoruz. Ekiplerimiz ilimiz ana ishale hattındaki tamamlanmamış olan asbestli boruların değişimini yapmaya devam ediyor.Su kullanımında hepimizin ileri derece hassasiyet göstermesi gerekiyor. Su hepimizin ortak değeridir ve bu değerimize sahip çıkalım.” dedi.

Belediye Başkanı Ekicioğlu, mevsimsel kuraklıktan kaynaklı olarak suya olan ihtiyacın her geçen gün daha da arttığına dikkat çekerek suyun tasarruflu kullanılması gerektiğini sözlerine ekledi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Emekli komutan, gazetemiz yazarı  Güner’in Ocak Başı Sohbeti 20 Nisan’da Emekli komutan, gazetemiz yazarı Güner’in Ocak Başı Sohbeti 20 Nisan’da