Kırşehir Belediyle Meclisi 2019-2024 dönemi son dönem toplantısını Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun başkanlığında gerçekleştirdi.

İzmir’de yaşıyor,  gönlü hala köyünde… İzmir’de yaşıyor, gönlü hala köyünde…

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 7 Mart 2024 Perşembe günü, 2019-2024 Dönemi Belediye Meclis Üyeleri ile Meclis Toplantısı öncesi Ağalar Konağı’nda bir araya geldi.

Belediye Meclisi, daha sonra gündemdeki konuları görüşmek üzere saat 14:00'te Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Toplantı Salonunda Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısını yaptı.

Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında bir önceki 01.02.2024 tarihli Şubat Ayı Olağan Meclis Kararlarının Okunması, İmar Komisyonu Raporunun Görüşülmesi ve İmar Komisyonuna Havale Edilecek Taleplerin Görüşülmesi gerçekleştirildi.

Gündem toplantılarının görüşülüp karara bağlanmasının ardından kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kendisiyle birlikte 5 yıl görev yapan tüm Meclis üyelerine teşekkür etti ve ardından tüm Meclis Üyelerine 2019-2024 dönemindeki çalışmaları nedeniyle plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)