Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarından Armağan Behiye Tokmak için tören düzenlendi.

Hyunda Yeni KONA Elektrik modelini satışa sunuyor Hyunda Yeni KONA Elektrik modelini satışa sunuyor

Düzenlenen törende Armağan Behiye Tokmak'ı son yolculuğunda Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yönetimi, çalışanları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Genç yaşta hayata gözlerini yuman ve vefat haberiyle sevenlerini gözyaşlarına boğan Behiye Tokmak'ın kendisinden geriye 2 çocuğu kaldı. Çocuklarının cenazede annelerinin tabutuna sarıldığı programda gözyaşları sel oldu.

34 yaşındaki Armağan Behiye Tokmak, geçen yıllarda geçirdiği Covid-19 sonrasında ciğerlerinde hasar kalmış ve kemoterapi almaya başlamıştı.

25 Kasım Cumartesi günü çalışırken aniden rahatsızlanarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. 26 Kasım Pazar günü Ankara’ya sevk edilen Tokmak, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

4 ve 8 yaşında iki çocuğu bulunan Armağan Behiye Tokmak için, Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde program düzenlendi. Düzenlenen programda sevenleri gözyaşlarına hakim olamadı.

Behiye Tokmak’ın cenazesi düzenlenen programın ardından cenaze namazı kılınması için Ahi Evran Cami’ne uğurlandı.

"Kırşehir Çiğdem" olarak merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (HABER: FAHRETTİN TOKER)