Kırşehir Basın Konseyi (KBK) Başkanı Sait Yanık, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli, 7.7 büyüklüğünde meydana gelen depremle ilgili bir mesaj yayınladı.

Kahramanmaraş, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay'ın depremden büyük ölçüde etkilendiğine dikkat çeken Başkan Sait Yanık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Cep te­le­fo­nu it­ha­la­tın­da birim güm­rük kıy­me­ti­ni 350 do­la­ra yük­sel­tecek teb­liğ iptal edil­di Cep te­le­fo­nu it­ha­la­tın­da birim güm­rük kıy­me­ti­ni 350 do­la­ra yük­sel­tecek teb­liğ iptal edil­di

“Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli, 7. büyüklüğünde meydana gelen deprem nedeniyle büyük üzüntü içindeyiz. Kalbimiz, Kahramanmaraş, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay'ı da etkileyen

depremde yaralanan ve sevdiklerini kaybeden herkesle birlikte. Bu felaket nedeniyle sevdiklerini kaybedenlerin acı ve kederlerini paylaşıyor, baş sağlığı diliyoruz. Yaralanan yurttaşlarımıza 'geçmiş olsun' diyoruz. Arama ve kurtarma çalışmalarının başarıyla sonuçlanmasını umut ediyoruz.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)