Kırşehirli dağcılar Bayraktepe'deki yıpranan Türk bayrağını değiştirdi Kırşehirli dağcılar Bayraktepe'deki yıpranan Türk bayrağını değiştirdi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personel alımı duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle 16 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.
İlana göre Başuvurular 12 Şubat itibariyle başladı ve 26 şubat tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.Ön değerlendirme sonuçları 5 Mart'ta duyurulacak ve 12 Mart tarihinde ise nihai sonuçlar ilan edilecek.Erkek olma şartı aranan personellerin 1'i aşçı diğerleri ise temizlik ve yemekhane personeli olarak istihdam edilecek.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda; 
1 Destek Personeli (Aşçı), istihdam edilecek.
15 Destek Personeli (Temizlik - Yemekhane Servis Elemanı ( 5 Ön Lisans ve 10 Lisans ) alınacak.
Başvurular 12 Şubat- 26 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılabilecek.
Adayların Başvuru Formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde başvuru süresi içerisinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına (Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Merkez Yerleşkesi Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı, Merkez/Kırşehir) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 
Posta, faks, e-mail vb. yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. (HABER: FAHRETTİN TOKER)