Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 şehirde yaşayan afetzedeler için birçok kurum gibi üniversitemizde çalışmalarına devam ediyor.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi bayramın tüm sıcaklığını ve içtenliğini çocuklarımızın da yaşaması için yoğun bir çaba gösteriyor. Bu kapsamda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor daire başkanlığı bünyesindeki Sağlık hizmetleri Topluluğu, SHMYO ile dış paydaşı olan Akpınar Ortaokulu beraberliğinde oluşturulan proje kapsamında Kahramanmaraş’ta depremden zarar görmüş minikleri ziyaret etti.

Deprem yardımları çerçevesinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli ve öğrencilerinin yanı sıra dış paydaş Akpınar Ortaokulu’ndan oluşan 35 kişilik ekip Kahramanmaraş Sarıkaya ve Mehmet Afşin İlkokuluna ziyarette bulundular.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Ramazan Bayramı’nın bir arada olması nedeniyle çocuklarla bayramlaşan ekip, çocuklara mutlu anlar yaşattılar. Kırtasiye malzemesi, zekâ oyunları, oyuncaklar, kıyafetlerin dağıtıldığı ve palyaço eşliğinde çocuklarla eğlencelerin düzenlendiği organizasyonla öğrenciler hoş vakit geçirdiler. (HABER MERKEZİ)