Haftalardır galip gelemeyen mavi-beyazlılar, sağanak yağış altında Cevizspor’a gol yağdırdı…

Kırkent, Cevizspor’a patladı: 6-0

SAHA: Bağbaşı Çim (Kırşehir)

HAKEMLER: Abdurrahman Atabay**, İbrahim Durak**, Utku Zeki Böğrekçi**

GÖZLEMCİ: Deniz Çalışkan

KIRKENT FK: Mustafa Yıldız**, Salih Ay**, Yusuf Aytaç**, Emre Güven**, Yasin Doğan**, Serhat Sayal**, Fatih Küçüktüfekçi**, Ertuğrul Terzi**, Muhammed**, Berat Özcan**, Alpay Demir**, Yasin Çil**, Yusuf Değirmenci*, Hasan Elpe*, Efekan Bayraktar*, İbrahim Hayta*, Aydın Berat İlhan*, Hasan Demirbaş*, Samet Yıldırım**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

YÖNETİCİ: Ömer Durdu

KAMAN CEVİZSPOR: Atakan Karaboğaz**, Aşır Atar**, Engin Dursun Arslan**, Samet Doğan**, Tuncay Özaslan**, Ahmet Tıraş**, Talha Koca**, Tolga Çelik**, Yaşar Özcan**, Samet Arslan**, Özgün Talas**, Mustafa Doğan**, Ertuğrul Gazi*, Atakan Koca*, Ahmet Ertaş*, Kerem Emin*, Bekir Demirci*

ANTRENÖR: Gencay Çavuş

YÖNETİCİ: Himmet Akkoç

Deniz Kılıç Hakem Eğitici Kursu’na katıldı Deniz Kılıç Hakem Eğitici Kursu’na katıldı

GOLLER: Dk.11,19,51 Yasin Doğan, Dk.34 Berat İlhan, Dk.56 Yusuf Değirmenci, Dk.84 Salih Ay (Kırkent FK)

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 5.haftasının açılış maçında ligde henüz galibiyeti bulunmayan Kırkent FK ile geçtiğimiz hafta Yeşil Kamanspor maçından çekilmesi sonucunda 3 puanı silinen Kaman Cevizspor karşı karşıya geldi. Mavi-beyazlılar, sahadan 6-0’lık skorla ayrılarak ilk galibiyetini aldı.

Cumartesi günü Bağbaşı Çim sahasında sağanak yağış altında oynanan ve Abdurrahman Atabay, İbrahim Durak, Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosunun yönettiği maça oldukça etkili başlayan Kırkent FK, etkili başladığı ilk yarıda 11 ve 19.dakikada Yasin Doğan, 34.dakikada ise Berat İlhan’ın golleriyle 3-0 önde tamamladı.

  1. Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili bir oyun sergileyerek oyunda ve skorda üstünlüğünü alarak başlayan Kırkent FK, 51.dakikada Yasin Doğan, 56.dakikada Yusuf Değirmenci ve 84.dakikada ise oyuna sonradan giren Salih Ay’ın golleriyle sahadan 6-0 gibi oldukça farklı bir skorla galip gelerek bu sezon ilk galibiyetini aldı. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)