Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Kırşehirli hemşehrimiz Recep Sefer, bazı CHP’li Kırıkkale Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte Kırşehir’e geldi.

Kırşehirli hemşehrimiz, Teftiş Kurulu Başkanlığı'na getirildi Kırşehirli hemşehrimiz, Teftiş Kurulu Başkanlığı'na getirildi

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ederek Kırşehir Belediyesi’ndeki kurumsal çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler alan Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sefer ile Meclis üyeleri, Recep Can Akbıyık, Özgür Ufuk Baloğlu Kırıkkale Belediyesi’nde gerçekleştirmek istedikleri bazı çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar.

Başkan Yardımcısı Recep Sefer ve beraberindeki Kırıkkale Belediye Meclisi üyeleri ardından Kırşehir Belediyesi’nin çeşitli birimleriyle ilgili Başkan Yardımcıları ve müdürleriyle görüştüler.

Kırıkkale heyeti, Kırşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği park ve bahçeleri, Aile Yaşam Merkezlerini ve pek çok hizmet ve projeleri gezerek ilgili birimlerden bilgiler aldılar.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

 

Editör: Cemre Bayram