Kilis'ten Kırşehir'e ataması yapılan AFAD Müdürü Uğur Olgun'a Kilis AFAD Müdürlüğü çalışanları davul-zurna çaldırarak kutladılar.

Kurugöl Köyü'nden Çam Ailesi'nin acı günü Kurugöl Köyü'nden Çam Ailesi'nin acı günü

Kilis AFAD İl Müdürü Uğur Olgun’un tayininin Kırşehir’e çıktığını duyan personel, AFAD İl Müdürlüğü önünde davul-zurna çaldırarak birlikte çalışmak istemedikleri  ve sorun yaşadıkları Olgun’un gidişini kutladı.

Kilis AFAD İl Müdürlüğünde çalışan bir personelin eşi Kadriye Karataş, Uğur Olgun’un eşine yaşattıklarından dolayı davullu zurnalı protesto yaptıklarını söyledi.

Eşinin İl Afet Müdürlüğü’nde görev yaparken il müdürüyle olan sorunlardan dolayı epek bir sıkıntı yaşadrıklarını ve kendilerini perişan ettiklerini belirten Karataş,  AFAD İl Müdürü bizi perişan ve mağdur etti. Eşimi her türlü yere sürgün etti. Ben hamileydim, yaşlı ninem yanımdaydı bunların zorluğunu ben tek başıma üstlenmek zorunda kaldım. Yani bu adam bayağı bir hayatımızı mahvetti. psikolojisi bozuldu, Allah’a havale ediyoruz. Bu müdürden biz kurtulduk, Allah Kırşehir’deki mesai arkadaşlara yardımcı olsun” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)