CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, partili partisiz bütün Kırşehir halkını

Pazar günü saat 12.00’de Cacabey Meydanı’ndaki mitinge davet etti

 

KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU

KIRŞEHİR’E GELİYOR

 

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte 7 Mayıs Pazar günü Kırşehir’e gelecek.

Cacabey Meydanı’nda saat 12.00’da başlayacak mitingle ilgili yoğun bir hazırlık içinde olduklarını açıklayan CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, bütün Kırşehir halkını mitinge davet etti.

Başkan Ekicioğlu’ndan "sandığa gidin" çağrısı Başkan Ekicioğlu’ndan "sandığa gidin" çağrısı

 Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Kırşehir halkıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyacağını belirten Başkan Hüseyin Çakmak, “14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine Kırşehir’de çok iddialı giriyoruz. CHP olarak Kırşehir’de hedefimiz iki milletvekilini kazanmak ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu da 13. Cumhurbaşkanımız olarak seçmek. Bunun için milletvekili adaylarımız, il ve ilçe örgütlerimizle birlikte yoğun bir çalışma içinde gecemizi gündüzümüze katarak gitmedik yer, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Seçim çalışmalarımız çerçevesinde Pazar günü Genel Başkanımız ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ekrem İmamoğlu 7 Mayıs Pazar günü şehrimize teşrif edeceklerdir. İnşallah mitingimiz coşkulu ve kalabalık geçecektir” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu ile Kırşehir halkına hitap ettikten sonra Kırıkkale’ye geçecek ve saat 14.00’te de burada halka seslenecek. Kılıçdaroğlu aynı gün saat 18.00’de de Antalya’da halka hitap edecek. (HABER: AYHAN CEYLAN)